Технічний експерт оцінює й професійний бекграунд. Не всі навички, задачі можна вмістити у резюме. А от на інтерв’ю про них розпитують більш детально.

  • Напишіть про себе щоб зацікавити роботодавця.
  • Головне завдання python-розробника — зробити так, щоб сервіси розуміли запит, а сайти правильно реагували на дії користувачів.
  • Також, якщо рекрутер дає такі поради навіть без запиту, можна зробити висновок, що компанія серйозно ставиться до найму.
  • Таких інтерв’ю може бути від одного до чотирьох чи навіть п’яти!
  • Співбесіда — це можливість справити перше враження на рекрутера і дізнатися більше про компанію та умови роботи.
  • Або ті, що покликані розкрити вас «справжнього», виявити рівень вашої мотивації, вміння працювати в команді тощо.

Вас неодмінно запитають про те, чому ви пішли або збираєтеся піти зі своєї останньої посади. Переконайтеся, що у вас є гарне пояснення, чому ви хочете змінити роботу. Редакція DOU поспілкувалася з розробниками, які проводять технічні співбесіди Python-спеціалістів для різних рівнів, і зібрала приблизний список запитань до кандидатів. Звісно, він не є вичерпним, проте містить типові запитання. Тоді ж я склала собі список для middle-розробника, щоб визначити траєкторію подальшого навчання і не витрачати потім на нього час.

Python Core

Автори курсу вирішили спростити життя програмістам і виділили 16 шаблонів, яким відповідає більшість завдань. Використовуючи ці патерни, ви зможете впоратися із завданнями будь-якої складності. І останнє, але не менш важливе — не бійтеся задавати питання працедавцю .

Також неправильно називати причиною звільнення виключно розмір зарплати. Це викличе у роботодавця думку, що якщо вам запропонують ще більше, ви спокійно підете і від нього. Тому, навіть якщо причина саме у грошах, спробуйте зрозуміти, що ще для вас важливо у роботі, і зробіть акцент саме на цих мотивах.

Расширения на C/C++

Без університету, швидше за все, такого шансу не буде. На старті слід знати хоча б один з цих фреймворків. Решта набору залежить від того, https://wizardsdev.com/ в якому напрямку ви хочете розвиватися і які завдання ставить перед вами тімлід. Зазвичай третім радять вивчити асинхронний фреймворк.

Як підготуватися до співбесіди Python-розробнику

Теми включають питання щодо кодування, інтерв’ю з проектування системи, поради з підготовки та інше. Це одне з топпитань, яке ставлять майже на кожному інтерв’ю. Не варто некоректно висловлюватися про попередню компанію чи навпаки — вигадувати небилиці. І те, й інше відштовхне інтерв’юера та змусить задуматися про казки, які ви розповідатимете після роботи в новій компанії. Тут пропонуються курси, орієнтовані на лідируючі компанії зі сфери технологій. Також тут ви знайдете найрізноманітніші поради.

Питання на співбесіді: як підготуватися та пройти

Leetcode це сайт з завданнями на програмування. Також тут пропонується багато курсів з підготовки до співбесід у великі технологічні компанії (на різні позиції). Що стосується вирішення завдань, на сайті відображаються бали, набрані різними групами розробників, тому ви маєте вакансія Middle Python Developer можливість порівняти свій результат. Практикумі, де дається дуже багато теоретичного матеріалу і є навчальні проєкти, на яких можна тренуватися. Куратори і наставники дбають, щоб розробники отримали релевантний досвід, працевлаштувалися в компанію і почали кар’єру в ІТ.

На вебінарі ми поговоримо про те, як проходить технічна співбесіда на позицію Junior Python Developer, обговоримо ключові моменти. Розглянемо найчастіші запитання, логічні і технічні завдання. Ви дізнаєтеся, як потрібно готуватися до співбесіди. Звернемо увагу на те, як отримати користь від проходження співбесіди і як залишити приємне враження про себе у спеціалістів компанії. Також, обговоримо важливість роботи над помилками та аналіз співбесіди.

Вивчіть інформацію про компанію

Виписування вручну дозволяє мозку легше запам’ятовувати. Добре, коли вам є про що розповісти і легко одразу вдало підібрати слова. Але не варто вставляти репліки щоразу, коли починає говорити роботодавець. Роботодавець завжди ставить вам одночасно три запитання, коли цікавиться причинами звільнення. Так ви зможете дізнатися про очікування до вас як до кандидата на обрану позицію.

Навчання вимагає концентрації, тож варто облаштувати робочу зону так, щоб ніхто не заважав. Java є однією з найпопулярніших мов програмування у світі завдяки нескладному синтаксису, гнучкості, безпеці, портативності та масштабованості. Запитайте про майбутні завдання, деталі проекту та технології, про команду, корпоративну культуру, оплату праці, переробки та performance review. Коли ви ставите питання, ви демонструєте свою зацікавленість у цій роботі. Потренуйтеся у написанні однієї мови кодування від руки, наприклад у Java чи Python.

Як підготуватися до співбесіди Python-розробнику

Приклади відповідей на нестандартні питання на співбесіді. Кожна співбесіда різна, питання варіюються і єдиної правильної відповіді на все немає. Але після кожного інтерв’ю він аналізував, що було не так, на яких запитаннях посипався — і йшов вчитися. Крім того, Олександр знаходив в Telegram-групах людей, які були згодні провести тестове інтерв’ю та дати зворотний зв’язок. Тут не допомагають працевлаштуватися, але зате можна розібратися, чи підходить мені ця професія і чи захочу я займатися цим в майбутньому. Там є матеріали, які розраховані на всіх, а далі йдуть самостійні проєкти.

Але технічне інтерв’ю — це не тільки про hard skills. Не менш важливим для кандидата є продемонструвати свої м’які навички. Сильні soft skills у Middle та Senior означають комфорт для усієї команди. Практичні завдання залежать від посади та напрямку. Так, наприклад, для DevOps пропонують написати функцію, що бере певний рядок за вхідні дані, та відповідний сценарій, який виводить результат. Розробникам програмного забезпечення Java запропонують написати програму, яка дозволить дізнатися, чи є число простим.

Python-програміст

Можливо, цей час можна використати ефективніше. Мета hr-менеджера — дізнатися про вас, як про особистість. Переконатися, що ваші цілі збігаються з цілями компанії і що ви добре доповните команду. Це стосується і співбесід — попередня підготовка підвищує ваші шанси отримати роботу.

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *